Tuesday, February 16, 2010

Põssa Polli lahedad laanelood

See on valmis! Meie lõbus pereprojekt. Lubage esitleda uut laste mäng-raamatut:

“Põssa Polli lahedad laanelood”Mänguloomadega mäng-raamat lastele!
Nüüd saadaval!

Mis see on? Lühike vastus: uus 3-7 aastastele lastele mõeldud mäng-raamat, mis on nii toredate tegelastega raamat kui ka värviliste mängunupukestega mängumaastik! Jutus otsustab põssa nimega Polli metsa elama minna, kuid kohe alguses avastab, et pole oma plaani väga läbi mõelnud. Nagu esikaas “vihjab”, kohtub ta kolme kohaliku elanikuga. Ja siis nad hakkavad musketärideks. Okei, tegelikult mitte. Ja see pidi lühike vastus olema.

Lühikese vastuse teine osa! Kui lugu omaette või vanemate poolt lastele ette loetud (see on trükitähtedega ja mugavateks peatükkideks jaotatud), avaneb raamat mängumaastikuks, millel leiab juba loost tuttavaid kohti ja tegelasi. Ja mis kõige toredam – mäng-raamatuga on kaasas neli käsitsi savist voolitud ja värvitud-lakitud mängunupukest! Põssa Polli, Hüljes Helgi, Mutt Mikk ja Öökull Eik. Ja täiesti kodumaine kodukootud toode! Meie pereettevõttel on selline nimi nagu Art Puto ja praegu valmib ka Põssa Polli koduleht. Ja minu osa selles? Kujundasin tegelased, illustreerisin esikaane ja voolin-värvin-lakin nimitegelast Pollit.

Märkamatult sai lühikesest vastusest pikk ja pikast saaks veel pikem. Seega jätan midagi pärastiseks ka ning räägin lähipäevadel veel sellest projektist, mida oli väga tore teha ja mida on nüüd hea meel jagada.

No comments:

Post a Comment