Monday, August 30, 2010

Mu animatsiooni stiilikavand


Hoi! Värvilist saabuvat sügist kõigile!
Kuigi olen pärast suvist hapukurgihooaega isegi vaikselt tööd vehkinud teha, pole selle tulemused siiski siin blogis kajastunud. Just seda viga plaaningi tasapisi ja edaspidi parandada.
Kui siiamaani on blogipostituste teemad olnud uudiste või teiste inimeste tööde vallast, siis nüüd sooviksin hakata pigem enda töid näitama (kuna neid on vaikselt hakanud kogunema ja kuhjuma). Kindlasti kajastan ka tulevikus meeldivaid avastusi ja uudiseid oma huvivallast, aga tõde on see, et paljud blogid teevad seda hulga regulaarsemalt ja pühendunumalt (kuna ju nad selleks loodud ongi).
Aga asja juurde. Nimelt teen omaette üht lühikest animatsioonifilmi. Nimeks "Tuutu Naljahammas" ja peategelaseks ühe hambaga vana kloun Tuutu, kes peab oma 90-ndat sünnipäeva. Kui neid ridu kirjutan, tegelen paralleelselt animaatiku (ehk liikuva storyboardi) kokkupanemisega. Näitan ka animaatikut, kui see valmis saab. Aga praegu väike kavand sellest, et umbes milline mu film hakkab visuaalselt välja nägema. See pole ühestki konkreetsest stseenist, tegu on vaid kavandi korras kokkupandud kompaga. Head ühe pildi vaatamist! :D2 comments:

  1. Tänkju. :) Täna sain peaaegu pool animaatikust valmis. Kui täitsa valmis ja audio ka taga, siis annan märku.

    ReplyDelete