Thursday, September 30, 2010

Minu tööd: Saabastega Kass


Taas üks töö, mille tegin Joonistajad koos blogi teema põhjal (kavatsen sellest harjumuse teha :D). Seekord teemaks "Saabastega Kass", üks tuntud muinasjututegelane - päriselt ka! :P

Juba alguses teadsin, et teen oma saabastega kassi ummamuudu. Esiteks said saabastest kummikud (ilusa sügise mõjud) ja kuna ma ise kannaks mummulisi kummikuid (aga moepiirid ei luba :D), siis läks mõte seente peale. Ja seetõttu disainuski selline jaapanliku alternatiivuniversumi popp ja ulmeline saabastega kass. Ka mõõgast pidi saama midagi muud - vihmavari. Kuna kes meist ei oleks mõnikord ette kujutanud, et vihmavari on mõõk? :) Niipalju siis disainist.

Ka ideed värvist olid algul paigas, aga digitaalselt leidsin end siiski katsetamas. Kukkus värvide mõttes üsna nämma välja - tahaks ära süüa. Mida natuke kahetsen, on tausta puudumine. Algselt plaanisin, et kiisu seisab sügislehti täis veelombis, milles on näha ka tema peegeldust. Ausalt ka - läks meelest ära. Võib-olla oli A4 paberi äär süüdi. Aga eks jääb teiseks korraks.

Ega muud polegi. Valmis samamoodi, nagu see viiking eelmises postituses - vanakooli pliiats ja paber ning digitaalne värv. Kusjuures poosiga jamasin päris palju. Peegli ees pidi palju käima ja kustutuskumm kulus märgatavalt. Aga see oli seda väärt. Teadsin, et poos ja siluett peab loetav olema.

No comments:

Post a Comment