Monday, October 25, 2010

Uudised: Kuidas maalida "Samurai Jacki" taustasid


Nüüd võid ka sina maalida taustasid nii, nagu "Samurai Jackis"! Ohh, halb nali ja hoidku selle eest. Tegelikult on järgnev muidugi inspiratsiooniks, mitte kopeerimiseks (ma lihtsalt ei suutnud jätta ütlemata sellist võrratult klišeelist lauset). :D Isegi Korea animatsioonitöölised, kelle jaoks järgnevad videod algselt mõeldi, peavad neid vaid üldiste juhtnööridena võtma.

Ühesõnaga (ehk tegelikult mitme sõnaga) - Scott Wills on mees "Samurai Jacki" (ning lisaks veel uue "Sym-Bionic Titani" jpm) vingete taustamaalide taga. Hiljuti avalikustas ta kolm endatehtud õppevideot, mis olid mõeldud Korea animatsioonitöölistele, et anda juhtnööre, kuidas maalida "Samurai Jacki" jaoks taustasid.

Esimene on üdini abstraktne, teine ja kolmas kujutavad aga üsna detailseid paiku. Videod on aeglased ja mingit meelelahutuslikku väärtust neis pole, aga mina olin küll oma istme ääre peal ja ahmisin kõike sisse. Ei suuda oodata, et uusi nippe proovida - mis teha, kui pole ise nõnna palju traditsiooniliselt maalinud... :)No comments:

Post a Comment