Wednesday, December 29, 2010

Muigepildid

Lugeja, loodan, et sul oli rahulik pühadeaeg ja et said kogeda nii andmis- kui saamisrõõmu (ning loodetavasti andmisrõõmu natuke rohkem, sest siis poeb ju eriti soe ja karvane tunne naha alla). Nüüd soovin aga lõbusat heietamist 2010. aasta ja üldse kümnendate üle ning uut jaksu ja uusi ideid aastasse 2011.

Et jääda teemakohaseks ja lühidaks, siis minu jaoks jääb 2010 tähistama aega, mil alustasin käesoleva blogiga. Oma tööde ja avastuste kronikeerimine ja jagamine on olnud lõbus ja kohati ka väljakutsuv. Sellest lähtuvalt soovin 2011 jätkata ja loodetavasti paremini. Kui mul ja lugejatel on jätkuvalt huvitav, siis on minimaalne eesmärk täidetud.

Järgnevate piltide kohta ei julge ma päris "naljapildid" öelda. Võib-olla "muigepildid" või midagi karikatuurilaadset. Eks vaataja ise otsustab. Igatahes said nad tehtud koolis karikatuuriaine raames ja kronikeerimise eesmärgil on nad tee siia leidnud. Üheainsa pildiga midagi tabavat või lausa naljakat edastada on ikka maruraske, aga sellegipoolest üritan teha nii, et need katsetused ei jääks ainukesteks.


2 comments:

  1. muigepiltidest vaieldamatu lemmik on piparkoogimaja ning kõige karmim on viimane pilt vikerkaareuimega.

    head Vana lõppu ))

    ReplyDelete
  2. Tänud! :) Sinu blogi on täis ikka uskumatut loomingut.

    ReplyDelete