Thursday, November 10, 2011

Animated Dreams 2011
Animated Dreams 2011 on kohe kohal ja juba vähem kui nädala pärast läheb lahti. Festivali kava on üleval ja filmiprogrammide treilerid ka.

Sel aastal pole välismaistest filmidest midagi konkreetset, mida ma pikisilmi ootaksin (seega loodan saada üllatatud), küll aga olen põnevil näha kodumaist toodangut, mille seas linastuvad ka mu koolikaaslaste filmid ja endagi "Tuutu Naljahammas".

Samal ajal algab ka Anima Campus, mille alloleva treileri tegi Matti Adoma LOOM kollektiiv.


Ja nagu eelmiselgi aastal, toimub ka seekord koomiksilaat - täpsemini 19. novembril ehk laupäeval algusega kell 14:00 Kino Artis fuajees. Lootsin seal taas müügitööga tegeleda, sest tunnen end koomiksite keskel nagu kala vees ning selline koomiksite kontsentratsioon tõmbab ka vastavat seltskonda kohale, aga paraku olen Anima Campusega hõivatud ning jõuan laata vaid põgusalt näha. Tegu on laadaga, kuhu igaüks võib oma koomikseid - vanu või uusi, enda- või teistetehtuid - müügile tuua. Pean ka ise leidma aja, et keldris oma koomiksilaegas üle vaadata ja veenduda, kas seal ka midagi müügikõlbulikku on.

Tõtt öelda on käesolevaks festivaliks "Tuutu Naljahamba" valmis saamine mind üsna peata jätnud ja pole veel festivalimeeleollu jõudnud minna ning seega ei oska ei Animated  Dreamsilt ega Anima Campuselt midagi konkreetset oodata. Aga ju see saabki olema üks põnev hüpe tundmatusse, mille kohta üritan ka siin blogimail kursis hoida.

Tööd on üksjagu tehtud - nüüd võib natuke multikaid ja koomikseid vaadata!

No comments:

Post a Comment